Umflatura la ochiiul stang

Afectiuni oculare

Postata de radita.vasile cu 10 ani in urma.

De 2 luni am o umflatura in zona ochiului stang, mai exact in partea inferioara a acestuia si pe linia de contur, spre interior. Partea buna este ca nu ma doare dar ma jeneaza cand sunt obosita.As dori sa stiu ce as putea sa fac pentru a scapa de aceasta problema, daca exista vreun ceai pe care sa-l folosesc zilnic.

Va multumesc foarte frumos,
Vasile

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul oftalmolog pentru evaluare si recomandari adecvate.

Utilizator11643822141

acum 2 ani

Și eu de câteva luni am o unflatura la ochiul stâng la început nu ma jenă dar acum ma jenează dar ma și doare știe cineva cu ce se tratează?

Utilizator11643822141

acum 2 ani

Cum pot trata unflatura de la ochi tratament și rrecomandari