umflatura la ochi

Afectiuni oculare

Postata de sorinu cu 13 ani in urma.

buna ziua.
Cam de 1 an de zile am la ochi ca o besica care iti iese la maine cand muncesti prea fortat .
Este situata in partea de jos a ochiului cum ar fi de la curent numai ca asta e plina cu ceva. am citit pe net si s-ar putea sa fie de la trigliceride ca le am 600 si ceva , acuma as vrea sa stiu daca o pot sparge cu un ac de seringa steril cu grija.

Raspunsuri (3)

sorinu

acum 13 ani

am uploadat o poza cu ochiul la profilul meu

Iuli

acum 13 ani

Este un orjelet (urcior). Mergi la medicul OFTALMOLOG din policlinica daca nu vrei sa faci vreo infectie.

iulia

acum 13 ani

nuuu in niciun caz eu cred k e de la colesterol incearka sa mananci mai sanatos:P