Tratament KERATITA

Afectiuni oculare Sindromul cogan

Postata de adina roxana96644 cu 16 ani in urma.

Salut,
Recomand un medicament din Franta, care nu se gaseste la noi, si care Reda Vederea bolnavilor cu leucom corneean.
Se numeste: Cystine B6 Bailleul.
Rog mult pe cine poate cere importul si mediatizarea medicamentului.
Multumesc,
Serban

Raspunsuri (8)

catalina

acum 13 ani

multe persoane din Romania au nevoie de acest medicament .de ce oare nu se importa?eu personal incerc sa fac rost de acest medicament din februarie 2010 fara succes insa

viorica marin

acum 9 ani

am 4 cutii de cystine b6 bailleul din franta ,am nevoie de alt tip de cystine daca il doriti 0723440616

catalina_cata

acum 13 ani

buna ziua, ma numesc Catalina si vreau sa va spun ca am aflat si eu intamplator despre acest medicament. Am dat o cautare pe internet si am gasit o farmacie din Bucuresti care importa acest medicament. Se numeste Farmacia Stejara si puteti comanda si online.

Loredana

acum 13 ani

Catalina si ai incercat medicamentul?
Daca da, ce rezltate ai avut?
Multumesc.

constantin

acum 12 ani

am 2 cutii Cystine B6 aduse din Franta .cine doreste contactati la 0747981792

viorica marin

acum 9 ani

am 4 cutii de cystine b6 bailleul 120cp,pt tratarea keratitei ,este adus din franta ,daca doriti ma puteti contacta la 0723440616.

Marius

acum 9 ani

Mai aveți Cystine B6?

Utilizator11709716686

acum o luna

Bună ziua! Datorita acestui mesaj salvator, mama încă mai vede.
Sper ca dvs sa citiți asta :)