Strabismul - privirea incrucisata

Afectiuni oculare

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

as vrea sa stiu si eu und se poate opera strabismul.

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

as vrea sa stiu si eu und se poate opera strabismul.

Lumminita

acum 10 ani

Eu mi-am operat fetita de strabism la un spital privat de oftalmologie din Bucuresti, west eye.
Doctorita care s-a ocupat de cazul fetitei mele se numeste Oana Andrei si este un excelent medic oftalmolog specializat pe probleme copiilor asa ca o recomand cu mare incredere parintilor care cauta asa ceva, mai ales ca oftalmologii pediatrii sunt cam rari in Romania.