strabism

Afectiuni oculare

Postata de koka cu 13 ani in urma.

buna ziua As dori un sfat .Fetita mea 17 ani are strabism din nastere a purtat ochelari dar fara prea multe rezultate ,as dori sa stiu cui trebue sa ma adrresez pt un consult si eventual operatie tin sa precizez ca sintem o familie modesta dar nu am incredere in medici din orasul meu prefer bucuresti s-au cluj .va multumesc anticipat

Raspunsuri (9)

Sheila

acum 13 ani

In Bucuresti va pot recomanda pe D-na Dr Liliana Voinea. Sora mea a fost operata de dansa. Este sefa sectiei de oftalmologie a Spitalului Universitar de Urgenta Bucuresti.
Pentru control o sa va cheme la cabinetul particular iar operatia va avea loc in spital.
Daca doriti o programare puteti suna la nr 021.772.44.94. Consultul era la inceputul anului 80 de Ron.

koka

acum 13 ani

multumesc foarte mult

Adriana

acum 13 ani

Am avut aceeasi problema cu baiatul meu,strabism accentuat.L am purtat la doctori si l am chinuit cu ochelari de la 3 ani .Operatia e ceea ce trebuie.Eu i am facut o tarziu , la 7 ani prima si total nereusita .Nu s a observat nimic.Mi am luat inima in dinti si l am dus la Cluj ,dupa ani de zile in care l am chinuit cu ocluzor si ochelari.L am operat la 12 ani iar, la Cluj si am fost extrem de multumita.Nu mai poarta ochelari ,e ok.vede perfect si are 16 ani.Dna conferentiar doctor de la Cluj e extrem de priceputa.Ai nevoie de un consult si de indicatiile ei.Succes

koka

acum 13 ani

asi dori numele spitalului daca se poate
multumesc frumos

georgiana

acum 10 ani

buna ziua ! fetita mea are aceeasi problema strabism convergent din nastere ..poarta ochelari de la 3 ani a trecut printr-o operatie dar tot poarta ochelarii...are 16 ani si isi doreste foarte mult sa scape de ei...daca m-ati putea ajuta cu datele unde sa operat baiatul dv v-as fi recunoscatoare ! multumesc anticipat

Cibu Ioena

acum 8 ani

Cu se numeste doamna doctor conferentiar si la ce spital a fost operat? Daca se poate sa imi raspundeti pe mail, multumesc anticipat. [email protected]

georgiana

acum 10 ani

buna ziua ! as vrea sa va intreb daca fata dv sa vindecat...am aceeasi problema strabism convergent din nastere ..port ochelari de la varsta de 3 ani dar degeaba ! multumesc aniticipat

maria

acum 10 ani

DR Luminita Teodorescu Clinica oftalmix sop Bucuresti este o profesionista.
Cel mai bun medic strabolog din Romania

krisz

acum 8 ani

La Cluj ieste cel mai bun la clinica iris sau la Oftamologie Vladan Cristina