sindromu Duane

Afectiuni oculare

Postata de Lucia1968 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,ma numesc Raducanu Lucia sunt din Bucuresti am o fetita de 5 ani si 4 luni am fost cu ea la oftalmologie si a fost diagnosticata cu sindromu Duane ce este de facut in acest caz

Raspunsuri (3)

andreea

acum 10 ani

si eu am un baietel in varsta de 1 an si 10 luni, si...la fel, a fost diagnosticat cu acest sindrom.se pare ca nu prea avem ce face...

alexa85

acum 10 ani

eu am auzit ca se poate opera si cel mai bun dr ar fi Andreea Ciubotaru de la infosan

eugenia

acum 10 ani

am auzit ca ar fi o clinica in spania mai exact in madrid