Recomandare

Afectiuni oculare

Postata de cameliatd cu 11 ani in urma.

Mama mea sufera de cataracta, iar medicul de familie i-a spus ca trebuie sa faca un control periodic la oftalmolog. A fost la medicul pe care i l-a recomandat, dar nu i-a placut, a spus ca nu este profesionist. Asa ca va rog sa imi recomandati un doctor oftalmolog bun care stie ce face. Multumesc!

Raspunsuri (2)

Cezaraaxinte

acum 11 ani

Eu am fost de curand la dr. Madalina Palamariu de la Centrul Medical Focus de pe Bulevardul Ferdinand, sector 2. Am fost la ea cu trimitere de la medicul de familie.
Pentru mai multe detalii intra pe http://www.centrulmedicalfocus.ro Sanatate!

Corina05

acum 10 ani

Mama mea a fost tot pentru cataracta la un spital privat de oftalmologie din sectorul 3, West Eye, la dna. Ardelean. A fost foarte multumita de dna. doctor cat si de serviciile oferite de clinica.Multa sanatate!