Recomandare doctor oftalmolog/oftalmologie

Afectiuni oculare

Postata de C.Alexandru cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Imi puteti recomanda un medic oftalmolog sau un cabinet bun in Bucuresti? Tocmai am renuntat la medicul pe care il aveam de cativa ani pentru ca m-am mutat din oras. As vrea pe cineva care sa nu trateze pacientii cu indiferenta, dar sa nu fie nici mult prea scump, gen 200-300 lei o consultatie. Eu am acum astigmatism si as vrea sa imi pun lentile, si sa ma interesez de posibilitatea unei operatii.

Raspunsuri (3)

Simona

acum 11 ani

Buna, Alexandru,

Te pot indruma sa-ti faci o programare la Dr. Simona Ardelean, de la Centrul Medical Focus Bucuresti. E medicul meu oftalmolog de mai bine de 2 ani, si m-am inteles mereu bine cu dansa (atat eu, cat si sotul meu). Gasesti pe site-ul lor toate informatiile de care ai nevoie: www.centrulmedicalfocus.ro.

Sanatate!

Gabi

acum 11 ani

Eu am facut operatie de cataracta acolo, si am fost multumit de tratament si aparatura pe care o au. Si preturile sunt rezonabile, poti sa te duci linistit.

Cosmin P.

acum 10 ani

Eu am fost la un spital de oftalmologie din seectorul 3, West Eye si am fost foarte multumit de profesionalismul de care au dat dovada cei de acolo. Stiu ca au si un laser unic la noi pentru operatii, iar preturile nu sunt deloc piperate. Recomand!