purtarea ochelariilor

Afectiuni oculare

Postata de alystarmen cu 10 ani in urma.

buna ziua am si io nevoie de parerea unui specialist in oftalmologie,sa va povestesc cum a inceput totul timp de 2 ani de zile am purtat niste ochelarii pe varful deci cam tot timpul m-am uitat numai peste ei mi-am fixat privirea peste ei de vreo 2 luni de zile am niste senzatii foarte urata parca ochii mei numai sunt stabili in cap,cand ma uit la lumina numai ma deranjeaza cum ma deranja inainte,parca mi s-ar fi pus doi ochii de sticla in loc de ochii mei ,parca mi-au ramas ochii blocati asa,si cand intorc capu asa sa zic parca ochii raman pe loc cu toate k io capu il intork normal ,sunt instabilii ochii in cap ,stie cineva ce e de facut ? parca numai vad imagine ce e in fata mea ...numai reflecta toata lumina in ochii meii :(( ajutor numai pot ce sa fac :( am fost la vreo 8 oftalmologi si cik nu e din cauza la ochelarii da io sunt 100& constient ca din cauza asta e :( unii chiar mi-au zis ca cik ar fi pshic chiar ca e culmea :)))va multumesc mult anticipat si daca puteti sa ma ajutati v-as fi foarte recunoscator sau sa imi recomandati un doctor oftalmolog sa ii explic ce am facut io cu ochelarii astia timp de 2 ani de zile :(

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Sunt curios de cate ori ai sa mai pui intrebarea asta.Ca ai primit "n" raspunsuri la celelalte.