probleme cu vederea

Afectiuni oculare

Postata de barth33 cu 12 ani in urma.

Buna seara, ma numesc Edy am 36 ani doresc a va adresa o intrebare .
De cateva sapt am o problema doar sper , cu vederea am o sesenzatie de oboseala , nu ma pot concentra la nimic imi "fuge imaginea" nu la tv , calculator sau altceva chiar si mergind pe strada . Va rog daca i-mi puteti da un sfat ce trebuie sa fac .
Va mulltumesc anticipat .

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar trebui sa va consulte medicul oftalmolog.

dany

acum 11 ani

aceeasi problema o am si eu dar vreau sa cred ca este de la prea mult sofat si nu ceva neurologic