pe pleoapa ochiului drept mi-a aparut o mica umflatura care nu cedeaza ce sa fac?

Afectiuni oculare Coroidita Defect de vedere de culoare Abraziune corneana Distrofiile corneene de acumulare Dacriocistita Episclerita Ulcior Chist meibomian Sindromul Devic Infectii fungice oculare Adeziune vitreomacular Infectie orbitala Endoftalmita infectioasa Inhibarea miozei intraoperator
+12
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1519578386 cu 6 ani in urma.

acea umflatura parca face parte din pleoapa abia se simte nu este dureroasa dar eu sint ingrijorata pentru ca nustiu de ce natura este

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sanatatea-ochilor/afectiunile-oftalmologice-simptome-ce-pot-fi-observate-de-pacient_394

Utilizator11563396658

acum 4 ani

Bună seara am un băiețel in vârstă de 1 an jumate si de 2-3 luni i-a aparut o umflatură pe pleoapa dreapta si pe zi ce trece parca tot creste am fost cu el la medicul de familie si a zis ca este gen chist si pana la 2 ani nu îi face nimeni nimic ce sa fac?sunt ft ingrijorata s-a mai confruntat cineva cu asa ceva