Pareri despre picaturile Isotine

Afectiuni oculare

Postata de Iulianuser cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Am gasit pe net niste picaturi numite Isotine care din prospect sustin ca ar fi bune pentru foarte multe boli de ochi... As vrea sa stiu daca este intradevar adevarat ca pot trata miopia sau hipermetropia, sau daca macar as putea sa le folosesc fara sa am alte probleme din cauza lor. Am inteles ca sunt facute pe baza de niste plante de un doctor indian. As incerca cum am inteles ca se folosesc timp de vreo 6 luni sa vad ce rezultate obtin!!

Raspunsuri (6)

roxana_nicolae

acum 10 ani

Buna ziua. Eu n-am auzit de picaturi sau tratamente naturiste care sa trateze miopia... si sunt mioapa de multi ani :( Am cautat tot felul de "remedii" pentru a-mi imbunatati vederea si a nu mai folosi ochelarii si am ales varianta de a face o operatie laser, iLASIK, care nu e traumatizanta pentru ochi si iti reda vederea normala. Sunt programata in cateva saptamani la spitalul din Bucuresti unde se poate face interventia aceasta. O sa revin cu detalii. Succes si tie!

viorel26

acum 10 ani

La ce spital mergeti ptr operatia de miopie dna. Roxana si cat va costa? imi puteti da ceva detalii de recuperare? m-ar interesa o astfel de interventie, insa in cazul meu depinde si de nr. de zile in care stai internat/acasa dupa operatie, ptr. ca nu pot lipsi mult de la munca. Toate cele bune!

roxana_nicolae

acum 10 ani

Operatia laser pe care o voi face nu are o recuperare anevoioasa. Medicul mi-a spus ca anestezia este locala si nu ma interneaza peste noapte, asa ca pot pleca acasa imediat dupa interventie, urmand sa imi pot relua activitatile normale. Desigur va trebui sa respect niste indicatii si sa urmez un tratament postoperator, insa nu e vorba de ceva complicat. Spitalul se numeste West Eye si ma ajunge vreo 4000 de lei cu un voucher luat de pe fundeal.

Iulianuser

acum 10 ani

Intrebarea mea era despre picaturile Isotine si nu despre operatii...

mihai

acum 8 ani

incercaTI BRIGHT EYES

http://www.formula-as.ro/2005/689/medicina-naturista-25/cum-se-poate-preveni-pierderea-vederii-6431

Utilizator11599031116

acum 3 ani

Ați încercat să folosiți Isotine? Este bun sau e o vrăjeală ca multe altele pe net? Am găsit un nr de telefon care nu e valabil ceea ce mă face să cred că totul e o vrăjeală de luat bani.