os/salazion pleoapa

Afectiuni oculare

Postata de deeane cu 11 ani in urma.

buna seara si cer scuze de deranj la ora asta dar deja nu mai stiu ce este de facut si in urma cu un am tot perioada asta(martie) fetita mea care acuma adre 1 si 10 luni ia iesit la ochiul drept o imflamatie anul trecut la dr luiza de la pediatrie bega din timisoara o pus diacnosticul de ulcior dinsa ia spus altfel,iar acuma ia aparut iara si am fost la alt dr deoarece dansa nu mai este in tara si ia pus diacnosticul de salazion pleoapa.la fel ca si anul trecut mia dat doar tobradex care nu are nici un efect.ce pot face ca sa ii treaca?sau unde sa mai ma duc noi suntem din timisoara.multumesc frumos si inca o data ne cerem scuze de deranj

Raspunsuri (2)

dragoi ionela

acum 11 ani

Incearca la dr Zolog Ileana, in mod normal lucreaza la spitalul de oftalmologie de langa Piata 700 dar are si cabinet particular. Cauta pe net adresa. Personal sant foarte multumita de aceasta doamna doctor care in urma cu citiva ani, impreuna cu dr. Luiza Afrim mi-au operat baiatul la doar 3 anisori,de strabism la ambii ochi. acum este bine, le multumesc din suflet. Insanatosire grabnica!

deeane

acum 11 ani

mss draga ionela te pupam