operatie!

Afectiuni oculare

Postata de ioana482 cu 16 ani in urma.

Buna ziua! Cine ma pooate ajuta cu informatii despre cateva centre care opereaza pe ochi!
Vreau sa scap de dioptriile + 2,75.
Salutare!

Raspunsuri (2)

Laura Diana

acum 16 ani

exista o clinica in bucuresti. va dau si adresa: clinica se numeste OCULUS, Calea Floreasca, nr.99-111, tel: 021/3178070. dr.Moraru. in speranta ca v-am ajutat, va urez multa sanatate!

Marina_Nicula

acum 10 ani

Buna ziua! Un spital de oftalmologie unde se fac operatii pe ochi este WEST EYE HOSPITAL, Bucuresti, Calea Vitan 137-139. Tel: 021 9757