operatie pe ochi

Afectiuni oculare

Postata de liliana rodica cu 14 ani in urma.

a-si dori sa-mi spuneti daca ma pot opera pe ochi cu urmatoarele dioptrii.o.d -8sf-3cil si o.s. -7 sf-3,5cil. vreau sa mentionez ca de 1an si8 luni am facut un transplant renal,pt care iau imunosupresoare. va rog a-mi recomanda un dr si o clinica pt un consult la Bucuresti . Sunt din CAlarasi si am facut un control la ochi dupa operatie la noi in oras. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

ghgh

acum 14 ani

copilul poate obtine miopia ereditar de la mama?hy

naty

acum 10 ani

Recomand West Eye Hospital - e un spital de oftalmologie privat cu aparatura moderna si medici foarte buni. Eu m-am operat la ei cu laser ca sa imi corectez miopia. Doctorii mi-au dat ok -ul pentru operatie dupa ce mi-au facut niste investigatii,iar interventia in sine a fost mult mai usoara decat ma asteptam eu.
As repeta oricand experienta si mi-as fi dorit sa fi stiut despre interventia pe care am avut-o de mai mult timp.