ohi cu vase de sange sparte

Afectiuni oculare

Postata de VICTORIA9 cu 11 ani in urma.

ma-m sculat cu ochiulstang lipit cu vase de sange sparte si cu ambi ochi putin mai omflati in partea de sus ldeasupra ploapei Mentionez ca am si vertij pe partea stanga de un an de zile

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

In acest caz, este indicat sa va examineze un medic de specialitate( oftalmologie) in vederea unui diagnostic cert si a recomandarilor aferente..

td96

acum 9 ani

ai rezolvat problema? Daca da spune-mi si mie cum. Intampin aceasi problema