ochi

Afectiuni oculare

Postata de mimishor2509 cu 14 ani in urma.

are cineva sa imi dea si mie o adresa de email a doamnei dr Pop...pt k la nr de tel care le gasesc si tot incerc nu reusesc sa vb cu ea niciodata...am nev urgent de un sfat...si nu`mi permit sa merg pana la bucuresti daca nu am o certitudine ca m`ar putea ajuta sau am sanse sa`mi vindec ocii...:( va multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Citat:
are cineva sa imi dea si mie o adresa de email a doamnei dr Pop...pt k la nr de tel care le gasesc si tot incerc nu reusesc sa vb cu ea niciodata...am nev urgent de un sfat...si nu`mi permit sa merg pana la bucuresti daca nu am o certitudine ca m`ar putea ajuta sau am sanse sa`mi vindec ocii...:( va multumesc anticipat

Incearca la numerele astea de telefon, poate reusesti sa dai de ea. Telefon: 021.659.42.10;
021.319.27.51/52/53;
Multa sanatate si sa ma tii la curent in eventualitate ca poate te pot ajuta intr-un fel. Pe curand

Catalina15628974

acum 14 ani

mmm,poate ar trebui sa cereti opinia unui medic care va sie xamineaza personal,la dvs in oras nu e niciunul?