ochi sanatosi

Afectiuni oculare

Postata de camimilcu cu 12 ani in urma.

ieri baietelului meu i-a fost extirpat un chist la pleoapa inferioara a ochiului stang. problema este ca are si la ochiul drept si trebuie operat si acolo. ce tratament post-operator exista ca sa fiu sigura ca nu-i reapar?

Raspunsuri (2)

Tratament homeopat

acum 12 ani

Astfel de lucuri nu se pot elimina decat cu tratamente homeopate potrivite. Nu exista medicamente chimice sa impiedice asa ceva. Mergeti la un medic homeopat bun care face homeopatia clasica.

camimilcu

acum 12 ani

cunoasteti vreun medic homeopat sa-mi recomandati?