Miopia si exercitiile fizice

Afectiuni oculare

Postata de gigabit1 cu 11 ani in urma.

Buna seara
Ce parere aveti despre exercitiile gen flotari, abdomene,tractiuni,etc ?
Am 18 ani si am miopie de -1 la ambii ochi si am facut 1 an de sala dar abia apoi am aflat ca nu am voie cu miopia mea(din pacate lumea habar nu are sa imi spuna).
Vreau sa fac ceva exercitii de mentinere ca cele de mai sus,fara sa exagerez prea mult.
Poate puteti sa imi dati niste sfaturi.Multumesc

Raspunsuri (2)

gigabit1

acum 11 ani

Nimeni?:|

gigabit1

acum 10 ani

ASTA E CEL MAI PROST FORUM PE CARE L-AM VZT IN VIATA MEA