Medicament Colbiocin - picaturi pentru ochi

Afectiuni oculare

Postata de membru237061 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,
In urma discutiei cu unul din medicii de pe sfatulmedicului.ro mi s-a recomandat administrarea de picaturi Colbiocin . Acest medicament se pare ca este antibiotic si nu se poate comanda online iar la farmacie imi trebuie reteta. Ce as putea face? Imi trebuie reteta , dar cum sa o obtin?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

In urma unui consult de oftalmologie. Pentru a va elibera reteta trebuie sa va examineze un medic de specialitate.

membru237061

acum 11 ani

atunci consultul online nu mai are nici un rost

membru237061

acum 11 ani

ciudat este ca medicamentul recomandat nu mai exista! am cauta colbiocin peste tot si nu mai este pe piata!