ma doare ochiul drept

Afectiuni oculare

Postata de McL cu 9 ani in urma.

Buna seara, de ceva timp am observat atunci cand imi inchideam ochiul drept un pic mai tare ma durea, o durere gen parca m-ar durea muschiul ochiului sau ceva de genul. In fine nu am prea bagat de seama, pana azi cand a inceput sa ma doara ceva mai tare. La inceput am crezut ca ma doare capul, dar nu, cand tin ochiul inchis ceva mai strans ma doare foarte tare si nu stiu de ce?! o fi de la curent ceva? chiar nu am idee. Daca stiti va rog sa imi spuneti nu vreau sa ajung la spital!!!
Multumesc!

Raspunsuri (2)

Andrei

acum 9 ani

Potin incerca sa iei luteina, pentru sanatatea ochilor. Mie mi se zbatea ochiul foarte tare, si dupa cateva zile mi-a trecut. Acum, iau preventiv, din cand in cand, pentru a avea grija de sanateta ochilor. Mi-am comandat de pe un site cu suplimente, firma se numeste HayaLabs (USA)

Podaru Alina- Bianca

acum 8 ani

Buna ziua...
De la un timp incoace ma doare tare ochiul drept...imi curge.
Daca il inchid ma doare tare si daca ma sterg cu o batista sau un servetel incepe sa ma usture si apoi ma doare...
Nu mai pot eu cred ca e de la curent sau de genul...?!
Daca gasiti un tratament va rog sa imi spuneti ...
La revedere.