keratita tygheson

Afectiuni oculare

Postata de ariana80 cu 13 ani in urma.

Buna seara,
sufar de aceasta afectiune de vreo 5 ani , urmez tratamentul primit dispare o perioada de timp si apoi reapare. S-a mai confruntat cineva cu aceasta afectiune? A reusit cineva sa se vindece ? Este o afectiune foarte neplacuta. Poate imi raspunde si un medic specialist care s-a confruntat cu tratarea acestei afectiuni. Va multumesc!

Raspunsuri (1)

ariana80

acum 13 ani

Chiar nu stie nimeni un raspuns?! Nici macar un medic oftalmolog, nu s-a confruntat cu keratitata? :(((((((