interventie cu laser

Afectiuni oculare

Postata de gheorghe mihai cu 16 ani in urma.

Este cineva care a facut acest gen de interventie? Eu am programare la sfarsitul lunii si as avea nevoie de putina incurajare. Multumesc.

Raspunsuri (4)

andreea-georgiana

acum 16 ani

buna ma cheama carmen si am facut operatia cu laserul in italia de fapt aici sunt sa nu-ti fie frica nici nu se cunoaste curaj si mult noroc

ioana482

acum 16 ani

unde faci opoeratia cu laserul?
cat te costa?
ce probleme ai avut?
succes!

minodora14

acum 16 ani

SPER CA TI-A REUSIT OPERATIA PE CARE AI SUFERIT-O!DE FAPT,CE AI AVUT?EU AM MIOPIE -8,AS VREA SA MA OPEREZ,DAR AUD ATATEA OPINII CA...CAT TE-A COSTAT?UNDE TE-AI OPERAT? MULTA SANATATE!

ionut

acum 10 ani

Eu mi-am facut interventia laser iLASIK pentru a-mi corecta miopia si pentru a scapa de ochelarii de vedere. Operatia a fost un succes, astfel am inceput sa vad mult mai bine chiar din primele ore de dupa operatie si nu am mai fost nevoit sa port ochelarii de vedere. In Romania, interventia aceasta se face numai la spitalul privat de oftalmologie West Eye, din Bucuresti.