glaucom

Afectiuni oculare

Postata de dumilumi cu 13 ani in urma.

dupa operatia de glaucom,fetita nu mai vede bine cu ochisorul operat.ce se intampla?operatia a fost acum 2 saptamani

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

CONSULTATI MEDICUL CARE A OPERAT-O CAT DE REPEDE!

suzi

acum 10 ani

acesta a fost inceputul unui cosmar care nici acum nu s-a terminat!!!!!!!!!!!!

parker

acum 9 ani

Cine a operat-o? Ma intereseaza pt ca urmeaza sa fac si eu o astfel de operatie Trabeculectomie) la Ama Optimex

Utilizator11543293038

acum 5 ani

Buna ziua. Cum este fetita acum si cine a operat-o? Am si eu un băiețel suspect de glaucom si vreau sa stiu cat de sigura este operația, ținând cont că el acum vede foarte bine cu ochiul cu glaucom. Si daca stiti care ar fi cel mai bun medic din București specialist în glaucom?