etrabism

Afectiuni oculare

Postata de horvath hajnal cu 11 ani in urma.

buna ziua as avea si eu o intrebare. baiatul meu a fost operat de strabism la 3 ani iar medicul care la tratat nea spus ca nu are probleme cu vederea . pe parcursul anilor copilul nu sa plans ca nu vede .mentionez ca doar la ochiul stang avem probleme.insa acum la 18 ani find la un control am descoperit ca cu ochiul in cauza nu vede decat la 2 metri.si ni sa spus ca nu mai putem face nimic.eu va intreb ca chear nu se mai poate ajuta in nici un fel

Raspunsuri (1)

STORM24

acum 11 ani

buna seara. va recomand sa mergeti la spitalul universitar din capitala la dl.dr.stancescu. aflati si opinia dansului.