Durere la coada ochilui drept

Afectiuni oculare

Postata de C.Gabriel cu 9 ani in urma.

Buna ziua.. de 2 zile am si eu o durere la ochiul drept mai exact la coada ochiului , este prima oara cand mi se intampla , astazi cand m-am trezit simt incontinuare o umflatura dar cand m-am uitat in oglinda nu este ceea ce pare, iar cand clipesc simt o durere in acea zona, ma puteti ajuta cu un sfat ceva? multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna sear!

Poate ca aveti orjelet (ulcior sau urcior).

C.Gabriel

acum 9 ani

Si nu stiti daca se poate vindeca singur pe parcurs? deja este a patra zi si a inceput sa se umfle, astept ziua de maine pentru a merge la farmacie sami iau o reteta sau un unguient ceva. Multumesc pentru raspuns