degenerescenta retiniana

Afectiuni oculare

Postata de sanda142658 cu 12 ani in urma.

am un baietel de 4 ani cu urmatoarele diagnosticuri:albinism ocular cutanat,nistagmus congenital vertical rotator,degenerescenta retiniana,strabism alternant,miopie mica as dori sa stiu daca se poate opera si unde si la cum va fi in viitor pt el . VOD=1/25 VOS=1/25

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Scrieti-i dr monica pop pe blog la www.monicapop.ro. Poate va poate ajuta.

kami

acum 12 ani

buna doamna Sanda va rog sa ma contactati ...in legatura cu copilul la nr de tel 0742863325

sanda142658

acum 12 ani

kami imi pare tare rau dar nu am telefon pot intra doar pe mail