Degenerescenta maculara

Afectiuni oculare

Postata de mihaela1367 cu 14 ani in urma.

Buna ziua.Am un diagnostic neconfirmat,in urma cu ceva timp am urmarit o emisiune TV ,dar nu am retinut numele spitalului in care se fac injectiile de stopare a Degenerescentei maculare,ma poate ajuta cineva?Multumesc.

Raspunsuri (1)

vyogab

acum 14 ani

La Spitalul Clinic de Urgente Oftalmologice(Piata Lahovari) se fac injectii cu Avastin. Cautati-l pe dr. Balta. Este cel mai bun in domeniul vitreo-retinian.
Este greu sa ajungeti la dansul, dar va puteti programa acum pt luna iunie ori la cabinetul dansului ori la spital. Are consultatii numai vinerea la spital si marti+ joi la cabinetul particular
Domnul dr.Balta poate fi gasit la Clinica Retina Adresa: B-dul Lascar Catargiu nr. 7, et. 2, ap.2, sector 1, Bucuresti,
Website: www.clinica-retina.ro
CONSULTATII Marti, Joi: 17-22
PROGRAMARI: Luni-Vineri: 11-17
Telefon programari consultatii: 0723.569.201
Telefon urgente medicale pacienti operati: 0726/738.462 (0726 RETINA)
.