de ce este in continuare pupila marita

Afectiuni oculare

Postata de di_ana1977 cu 12 ani in urma.

am fost cu copilul la control , i-a pus picaturi si i-a facut refractometria . ok asta . trebuie sa ma duc sa citeasca . Dar alta e problema : marti i s-au pus picaturile in ochi si nu poate nici acum sa citeasca si are pupila marita rau . de ce? imi poate spune si mie cineva va rog ?

Raspunsuri (4)

parerea mea

acum 12 ani

s-a folosit substante midriatice de lunga durata. Trebuia sa va informeze despre inconvenient!

di_ana1977

acum 12 ani

va multumesc

dana ionescu

acum 10 ani

am fost si eu cu baiatul la un control

maria ion

acum 10 ani

si al meu sclipeste din ochi