Cum ma pot trata?

Afectiuni oculare

Postata de andreibaciu cu 12 ani in urma.

Buna ziua, am 24 ani.De 3 ani am cearcani foarte pronuntati, sunt forte vanat, asta a aparut odata cu o mancarime in fund care inca o am.O cunosctinta mi-a spus ca as putea avea niste paraziti(oxiori sau ceva de genul asta), am fost si am facut cateva teste coproparazitologice dar au iesit mereu negative, nu stiu ce as putea sa fac, de atunci ma simt obosit.Ce imi propuneti sa fac???

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

incercati si un consult de chirurgie pentru a depista daca exista hemoroizi, in conditiile in care prezentati si o modificare a tranzitului intestinal.