conjunctivita cronica

Afectiuni oculare

Postata de corina001 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Ce doriti prin aceasta formulare ??: Conjunctivita cronica !
Aceasta este formularea pentru o conjuctivita care treneaza, care nu se vindeca timp indelungat ( cu sau fara tratament )

Mihai

acum 10 ani

Buna seara:Ce pot face am fost la medic si m-a diagnosticat cu conjunctivita cronica, mi-a prescrips tobradex si trium le-am administrat dar fara nici-un rezultat...ce alte tratamente imi recomandati?