Cicatrice pe retina

Afectiuni oculare

Postata de Rena89 cu 10 ani in urma.

De vreo 3 luni am o vedere foarte p***a la un ochi.Mi s-a spus ca am cicatrice pe retina si ca nu se poate face nimic.Cauza ar fi o infectie in corp sau paraziti de la animale,nu se stie sigur,As vrea sa stiu daca se poate ameliora macar,sau opera?Chiar nu se poate remedia in nici un fel?Am 24 de ani si vreau sa vad daca nu ca inainte macar putin mai bine...Se poate agrava sau poate pune in pericol ochiul sanatos?Apreciez orice raspuns!multumesc din suflet

Raspunsuri (3)

Dr. Radu Iulian Burcin

acum 10 ani

Va rog sa veniti la cabinet pt a exclude infectia cu Toxoplasma.Clinica Oftalux 0213351100 sau 07280122155.

Rena89

acum 10 ani

Va multumesc frumos domnule doctor Burcin!Ma bucur ca ati raspuns atat de repede.Referitor la costuri,imi puteti zice va rog cat ma costa o consultatie?Sa fac o programare la dumneavoastra?

Alina

acum 10 ani

O sa sun la numerele pe care mi le-ati dat pt a ma programa la dumneavoastra.Multumesc mult domnule doctor Burcin!