chisturi la ochi

Afectiuni oculare

Postata de Margareta Viorica cu 15 ani in urma.

va rog sa ma ajutati si pe mine,nepotica mea a fost consultata de un medic oftalmolog si i s`au depistat chisturi la ochi,are 2 anisori....ni sa spus ca doar in strainatate se poate face operatie....as dorii sa stiu chiar nu exista in romania nimeni sa ne ajute?nici la bucuresti ,cluj,targu mures nu exista un oftalmolog specialist sa ne ajute?va rog frumos sa imi raspundeti

Raspunsuri (1)

carmen658

acum 15 ani

Eu te-as sfatui sa iei toate analizele pe care le are deja si sa te duci la domnul Dr. Ciurea de la Spitalul 9 Bagdazar (in Piata Sudului)din Bucuresti. Este neurochirurg si dupa cum bine stii, neurochirurgii lucreaza cu oftalmologii. Stiu ca doctorul este un medic de exceptie si face operatii destul de grele. Parerea mea este ca ar fii bine sa incerci. Adresa lui de email este [email protected]. Iti doresc multa sanatate atat tie cat si fetitei.Te rugam sa ne tii la curent.