cataracta

Afectiuni oculare Cataracta

Postata de dana142543 cu 14 ani in urma.

va rog, ar putea cineva, sa_mi recomande,o clinica,un chirurg,
unde ma_s putea opera de o cataracta destul de avansata,la ambii ochi.?
ma intereseaza,atat an tara,cat si afara.
multumesc

Raspunsuri (17)

ionica

acum 14 ani

Buna,
Am auzit ca operatia costa intre 700 si 1700lei, acum depinde la ce spital sau clinica te vei duce. Sanatate

Maria C

acum 14 ani

Incearca la Spitalul clinic de Urgente Oftalmologice din Bucuresti. Poate te ajuta acest numar de telefon - 021.659.42.10 Succes

dana142543

acum 14 ani

multumesc.pentru informatii,
multa sanatate

raluca

acum 14 ani

Poate dupa ce vei face operatia, imi vei spune si mie cum au decurs lucrurile. Pe curand iti tin pumnii si multa sanatate.

dana142543

acum 14 ani

deocamdata sant an cautare de pareri si informatii.
sincere sa fiu,ami e cam frica,
dar cand o voi face,sigur o sa va spun cum si ce,pana atunci
numai sanatate

c-vivi

acum 14 ani

Citat:
va rog, ar putea cineva, sa_mi recomande,o clinica,un chirurg,
unde ma_s putea opera de o cataracta destul de avansata,la ambii ochi.?
ma intereseaza,atat an tara,cat si afara.
multumesc

Dana, eu am facut operatie de cataracta la Spitalul de Oftalmologie din Bucuresti _Dr.TATARU CALIN.Operatia a reusit si doctorul a fost excelent.M-am oerat pe data de 3 iunie 2009.Acum sunt in tratament, timp de 14 zile.

Mami

acum 8 ani

Cum vezi acum, dupa operatie? Ce fel de cristalin ti-a pus?

dana142543

acum 14 ani

Multumesc C-VIVI
ami poti da un numar de telefon,te rog.poate fac o programare pentru o consultatie.
ami poti spune, cat te-a costat si daca a fost schimbare de cristalin?
multa sanatate

ioana_ioana

acum 14 ani

Il caut si eu pe domnul doctor Tataru, pentru tatal meu - are cataracta. Am sunat insa la clinica privata unde da consultatii si mi-au spus ca ma pot programa abia in octombrie. C-VIVI, ne poti da un numar de telefon sau eventual alte informatii despre cum il putem gasi pe domnul doctor Tataru?

mrius

acum 13 ani

vreau sa ma operez de cataracta destul de grava si nu vad deloc cu ochi credeti ca o sa vad iar

mihaela

acum 13 ani

cat mai costa operatia de cataracta pentru un ochi la dl doctor tataru

baran ioan

acum 10 ani

este o clinica speciala la timisoara cu aparatura de ultima generatie care face operatie de cataracta in 10-15 minute fara dureri si fara internare si pansament pe ochi cel putin asa scrie.operatia costa 2500 ron +consultTIA POST OPERATORIE PARCA 150 RON DAR GASITI PE INTERNET INCLUSIV NR.TEL DE LA CLINICA SI AVETI TOATE INFORMATIILE DE LA O REPREZENTANTA.IN SPANIA U SE PLATESTE NIMIC PENTRU OPERATIE DE CATARACTA LA NOI DE OBICEI DACA AI ASIGURARE PLATESTI 50% ASA MI-A ZIA OFTAMOLOGA DAR UNII ZICCA SE PLATESTE INTEGRAL CRISTALINU.

Mada1234

acum 10 ani

Eu am fost operata de cataracta la un spital de oftalmologie privat din Bucuresti, WEST EYE HOSPITAL, de catre dna. doctor Ardelean. Au decontare CNAS, iar pretul difera in functie de cristalinul ales.

lavinia

acum 8 ani

Buna,

Poti sa-mi spui te rog cum esti acum dupa operatie? cat te-a costat si ce fel de cristalin ai avut? Multumesc frumos

MembruMobileApp150330210428188

acum 6 ani

Clinica Gauss din Bacau si Piatra Neamt. Sunt printre cei mai buni din tara

Utilizator11709638827

acum o luna

Vă recomand cu mare încredere Dr Cucu LASER VISION CONSTANȚA
La Rue

Utilizator11709638827

acum o luna

Vă recomand cu mare încredere DR.CUCU
LASER VISION CONSTANȚA
La Rue