Buna !

Afectiuni oculare

Postata de floryna87 cu 9 ani in urma.

De ceva timp cred ca aproximativ 1 an ma doare rau (nu zilnic)ochiul cu tampla, am senzati de stare de voma si ameteli.La cateva zile dupa ce imi trece de ex dreptul incepe sa ma doara stangul,si am același stari. Ce as putea sa fac in privinta asta??

Raspunsuri (1)

SonyMarika

acum 9 ani

Ti-ai facut un control oftalmologic ? Este foarte posibil sa fie o miopie .