Buna

Afectiuni oculare

Postata de geta5129044 cu 15 ani in urma.

am suferit un accident acum 11 ani la ochiul drept si nu mai vad bine cu el,am fost operat si de glaucom: as vrea sa fac carnetul de profesionist si vreau sa stiu daca pot

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Pai cel mai indicat ar fii sa te prezinti la doctor pentru un consult medical. Oftalmologul va stii cu sigurnata daca esti sau nu apt pentu carnetul de profesionist. Sanatate

bardi melinda

acum 7 ani

Eu ,în decurs de 4 ani am vorbit în fiecare seară pe sms,fiindcă aveam o relaţie iar iubitul meu nu putea altfel,decât numai seara.Când vorbeam cu el pe sms era lumina stinsâ în cameră.Oare pot să păţesc ceva la ochi? Menţionez că vorbeam cam 2-3 ore.Vă mulţumesc.Aştept răspuns!