buna ziua

Afectiuni oculare

Postata de cattyy cu 11 ani in urma.

ma numesc catalin si de la un timp de vreme vad scisu dee la departare cam in ceata...doctorul mi`a recomandat oochelari pecand eu vreau lentile...dvs ce imi recomandati ca ar fi mai bine sa iau,lentile de contact sau ochelari?multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Puteti cere o a doua opinie medicala, prin consultarea unui alt medic specialist oftalmolog.