Am observat ca este o linie rosu inchis exact cum dai cu un creion de machiat pe pleoapa

Afectiuni oculare Inhibarea miozei intraoperator Endoftalmita infectioasa Infectie orbitala Adeziune vitreomacular Infectii fungice oculare Sindromul Devic Chist meibomian Ulcior Episclerita Dacriocistita Distrofiile corneene de acumulare Abraziune corneana Defect de vedere de culoare Coroidita
+12
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21605000135 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! Am observat ca este o linie rosu inchis exact cum dai cu un creion de machiat pe pleoapa? Nu ma doare ochiul, nu ma deranjeaza, nu lacramiaza, doar ca nu stiu ce e. In oglinda am observat ca si cum ar fi un cos.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Rujeola-si-alte-boli-ale-copilariei/ce-este-orjeletul-si-de-ce-aparei_16088