Astigmatism

Afectiuni oculare

Postata de Bianca A. cu 12 ani in urma.

Am gasit in multe locuri ca uleiul de catina este bun pentru bolile de ochi, astigmatism in cazul meu...dar nu gasesc nicaieri cum se administreaza : intern sau extern ? si cum anume?

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

intradevar uleiul de catina este bun ca adjuvant, printre alte afectiuni, si pentru cele oftalmologice. modul de administrare este oral, acest produs gasindu-se sub forma de capsule gelatinoase.
pentru mai multe detalii puteti sa cititi si acest prospect:
//sfatulmedicului.ro/medicamente/ulei-de-catina-capsule-gelatinoase-moi-perle_11984

va urez o zi buna

Bianca A.

acum 12 ani

Multumesc !