ambliopia sau microstrabism

Afectiuni oculare

Postata de mariusiancu87 cu 12 ani in urma.

Am 27 de ani si am fost diagnosticat cu ambliopie(microstrabism) la ochiul drept am fost al oftalmolog si mi-a dat reteta sa revin peste 3 luni betabioptal unguent oftalmologic o luna, maxiven pastile sa le iau 3 luni, netildex picaturi oftalmologice timp de 30 de zile, vitreoclar pastile sa le iau 3 luni. E bune reteta primita mai am sanse sa imi revina vederea la ochiul drept?

Raspunsuri (1)

MIHAELA

acum 12 ani

AM SI EU O PROBLEMA CARE MA PREOCUPA F. MULT DE FIECARE DATA CAND MA MACHEZ IMI LACRIMEAZA OCHIUL DREPT .PRODUSELE COSMETICE NU SUNT EXPIRATE.SI DUPA CE MA DEMACHEZ CONTINUIE SA IMI LACRIMEZE. AST RASPUNS. MULTTUMESC!