Umflatura in spatele capului ?

Afectiuni neurologice

Postata de Utilizator11585695364 cu 4 ani in urma.

Buna seara m am trezit astazi si am simtit o durere in spatele capului ,cand am pus mana am simtit o umflatura de marimea unei bomboane “un fel de cucui” in partea stanga jos unde este un os ... acum nu ma mai doare ,dar daca ma ating simt un disconfort am 28 de ani nu am probleme de sanatate .as vrea sa ma duc la dr , dar din cauza virusului nu ies din casa ... ave ti idee ce ar putea fi? Multumesc

Raspunsuri (1)

mircea baia mare

acum 2 ani

si eu la fel am un cucui partea stanga a cefei din senin nu ma doare dar nustiu de la ce mia iesit