Traumatism cerebral?

Afectiuni neurologice

Postata de MembruMobileApp150330210317751 cu un an in urma.

Bună ziua
Am rămas cu dureri de cap și vertij/ameteala în urma unor zdruncinaturi și lovitura la cap când eram în mașină.
Am 24 ore, am luat nurofen și nu îmi trece deloc.
Ce as putea face? Trcee de la sine?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/vertijul-simptome-cauze-si-tratament_14822