Problema neurologica grava?

Afectiuni neurologice Tulburari psihice Depresie majora

Postata de MembruMobileApp1483917166 cu 7 ani in urma.

Buna, am 18 ani si am o problema foarte grava, va rog daca ma puteti ajuta cu un raspuns. Am fost diagnosticat de catre un medic neurolog cu "tulburari de anxietate generalizata" tot ce reprezenta aceasta boala chiar resimteam. In luna aprilie am avut o operatie cu anestezie generala de aproximativ 4 ore, in prima seara dupa operatie am simtit un gol, am simtit ceva ce nu am mai simtit niciodata, simteam ca innebunesc, vroiam sa mor, simteam ca nimic nu are sens si nu ma refer la o depresie sau ceva cauzat din vina mea, simteam ca lumea nu are niciun rost, nu stiu exact cum sa va explic, am adormit cu greu si dimineata am fost in regula, totul a revenit la normal, am fost mutat de pe sectia de chirurgie inapoi pe sectia de gastro, am mai avut din nou o operatie cu anestezie generala, de data aceasta dozaj mai mic, au reaparut din nou acele ganduri negre si am inceput din nou imi doresc sa mor, ideea e ca deja devenise zilnic, de fiecare data la ora 4 cand trebuia sa mi se administreze medicamentul "perfuziile" incepeau crizele, incercam sa trec peste ele si era cumplit, muscam din perna, imi venea sa plang, strangeam orice lucru in mana, asta a durat 3 luni cat am stat internat, am facut o greseala nu am anuntat-o pe dna. Doctor neurolog iar acum le am si acasa, doar ca sunt mai usoare desi le am in fiecare zi, va rog sa ma ajutati!

Raspunsuri (1)

acum 7 ani

Eventual, cautati pe net si informatii despre stima de sine scazuta si despre lipsa increderii in sine.