Palpitatii inima? Ajutor?

Afectiuni neurologice Angiocardiografie

Postata de MembruMobileApp1519866591 cu 6 ani in urma.

Am 22 ani De multe luni am senzatia de gol la inima si simt cum bate de fiecare data cand ma intind in pat. Vreau sa mentionez ca am crize de agitatie si crize de panica, dar cand incerc sa ma culc, nu pot sa dorm din cauza, asta chiar daca in momentul ala nu am nici o criza .

Am facut testul EKG am recent si electrocardiograma peste 20 de ori in cateva luni, totul bine si frumos...holter nu am facut pentru ca mi-a spus doctorul cardiolog ca nu e nevoie. Totul este bine, am facut si inima ultrasunet (nu stiu daca e corect), ca sa intelegeti mai bine s-a uitat pe calculator la inima mea si acolo totul f bine....ce parere aveti?
Nu mai stiu ce sa fac!
Sper sa intelegeti ce am scris, nu stiu perfect limba română
ΣΑΣ ΕΥΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....VA MULTUMESC MULT!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/palpitatiile-semn-al-anxietatii-sau-al-unei-boli-de-inimai_15193