panica și palpitații de inima

Afectiuni neurologice

Postata de Nedescu A cu un an in urma.

Aurelia,72ani .Am avut episoade noaptea de m am trezit si am avut panica și palpitații de inima.Accelerarea ritmului de tremura cămașă de noapte de pe mine.Multumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/palpitatiile-semn-al-anxietatii-sau-al-unei-boli-de-inimai_15193