Informatii?

Afectiuni neurologice Agitatie

Postata de Utilizator11605807678 cu 3 ani in urma.

Buna ziua. Am o problema apărută in urma unui stres intens. Am început sa mi inghit propria saliva pana a devenit un tic. Încercând sa opresc acest tic mi am blocat singura gatul si partea cervicala. Va rog sa ma sfătuiți la care medic sa merg pentru ca problema e reala. Am făcut un rmn si am fost la diverși doctori dar niciunul nu a mai auzit asa ceva.

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 3 ani

Buna ziua, va recomand psihoterapie cognitiv-comportamentala.
Toate cele bune!