Este normal ca dupa fizioterapie sa simti furnicaturi in maini si picioare ?

Afectiuni neurologice

Postata de Utilizator11584264923 cu 4 ani in urma.

Am facut 10 sedinte de fizioterapie la recomandarea medicului mentionez ca am facut rmn si mi sa gasit ceva la cervicala aveam arsuri pe bratul stang.Dupa ce am terminat aceste sedinte la cateva zile mi a aparut furnicaturi in maini si picioare este normal lucrul asta?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Reumatisme-degenerative/despre-fizioterapie_1674