Durere in piept si mana amortita?

Afectiuni neurologice

Postata de Utilizator21560277816 cu 4 ani in urma.

Buna seara, ma numesc Tudor, am 58 de ani si de 7-8 luni am mana dreapta amortita si rigida. Am si durere in piept, mai mult in partea stanga, durere care radiaza si in spate.
Va rog sa imi spuneti ce ar putea fi si daca s-a mai confruntat cineva cu astfel de probleme.
Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/cauzele-amortelilor-de-la-nivelul-bratelor_9043