De ce am umflaturi la nivelul craniului ?

Afectiuni neurologice

Postata de Utilizator11532852080 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, am 4 luni de cand am observat ca incep sa mi se deformeze craniul la propriu.
La inceput au fost niste umflaturi dupa ureche, dupa au inceput aceste umflaturi in tot capul, la inceput nu am avut dureri, ameteli, nimic, dupa 3 luni au inceput si durerile, ametelile si simteam dureri puternice in anumite parti ale capului.
Seara ma durea intens si dimineața ma mai trezeam cu o umflatura noua.
Intr o zi am cazut si nu mai puteam sa vorbesc sau sa ma misc, am fost la urgente toate analizele bune, mi au facut si in scaun, la cap au spus ca nu vad nimic.
In afara de durere de cap, ameteli, mi s a schimbat si vocea parca vorbesc dintr un butoi si asta o simt de pe partea stanga cu tot cu ureche, stari de slabiciune si sunt momente cand mi se inclesteaza gura.
Si flegma in gat fara a imi fi iritat.
Va multumesc frumos

Raspunsuri (2)

Utilizator11534961524

acum 5 ani

Buna ! Nu sunt doctor dar nu prea pare de bine ceea ce ai scris ... nu vreau sa te sperii dar mergi de urgenta la alt doctor . Multa sanatate !

Utilizator11600002850

acum 2 ani

Ați aflat ce Boala aveți?