Cum se scapa de aceasta durere?

Afectiuni neurologice

Postata de Utilizator11641646279 cu 2 ani in urma.

Buna. Am nevoie de ajutor, mama are de cand o stiu eu probleme cu capul (o doare are si insomnii destul de des, doarme undeva la 3-4 ore maxim), doar ca in ultima vreme aceste dureri au inceput sa persiste si cam o data pe saptamana o doare destul de tare. Am vorbit cu ea sa-si faca programare de multi ani si tot nu vrea. Pana intr-un sfarsit a acceptat sa-i faca sora ei o programare. Stiti daca e ceva grav? Chiar am nevoie de ajutor.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Stresul-si-sindromul-de-oboseala-cronica/7-simptome-ale-stresului-de-la-durere-de-cap-la-insomnie_15781